Luna Llena

Luna Llena

Pedigree Landprinz I - Azarro - Sandor xx
Rasa Brandenburger
Płeć Klacz
Rocznik 2001
Maść Gniada
Wzrost 164 cm

 Luna Llena
 Luna Llena
 Luna Llena

Landprinz I Landgraf I Ladykiller xx
Warthburg
Simona Masetto
Edelwild
Antonia Azarro Argentinus
Uta II
Sarina Sandor xx
Diadema

Pięknie zbudowana Luna Llena była premiowanym źrebięciem Związku Hodowców Koni Brandenburg-Anhalt. Ta gniada klacz ucieleśnia wybitny typ konia skokowego oraz fascynuje wspaniałym interierem, ponadprzeciętnymi chodami podstawowymi i wybitnymi zdolnościami skokowymi.

Jej ojciec, holsztyński Landprinz I był zwycięzcą próby dzielności ogierów w München-Riem z indeksem ogólnym 135,26 pkt oraz startował w skokach do klasy S. Ogier stulecia Landgraf I pozostawił po sobie ponad 1600 potomków, w tym ponad 130 uznanych synów. W samych Niemczech suma wygranych jego potomstwa wynosi ok. 5.000.000 Euro. Jest zdecydowanie jednym z najważniejszych reproduktorów skokowych na świecie. Holsztyńska klacz Simona pozostawiła po sobie 3 konie skokowe na poziome klasy S.

Matka Antonia odniosła sukcesy w skokach do klasy M, a jej półsiostra Laura do klasy S*. Oldenburski Azarro zajął 8. miejsce pod Holgerem Wulschnerem na Mistrzostwach Niemiec 1995. Ponadto wygrał wiele zawodów klasy S a w 1996 odniósł sukces na CHIO Aachen. W późniejszych latach pod Iris Wulschner został wyszkolony w ujeżdżeniu. Syn Azarro - Astello w 1997 był zwycięzcą körungu meklemburskiego i rok później startował w Bundeschampionacie. Wielu potomków Azarro odnosi sukcesy w skokach do klasy S, a ich suma wygranych wynosi ponad 30.000 Euro.