Obiekt

Stajnia Wygoda, założona w 2005 przez Krzysztofa Słabego znajduje się w czarującej pod względem krajobrazu miejscowości Wygoda. Nasz obiekt jest położony na wschód od Buku, około 25 km od Poznania i jest otoczony lasami, rozległymi polami oraz przepięknym krajobrazem Pojezierza Wielkopolskiego.

Budynek stajni z imitacją muru pruskiego odpowiada nowoczesnym wymaganiom i oferuje optymalne warunki do hodowli koni i odpowiedniego chowu. Stajnia Wygoda dysponuje 28 dużymi i jasnymi boksami, krytą ujeżdżalnią 20 x 40 m, placem zewnętrznym 20 x 40m, miejscami do czyszczenia/ myjkami, różnej wielkości padokami, jak również idyllicznie położonym w lesie lonżownikiem (Roundpen). Przepiękny krajobraz wokół naszego obiektu oferuje znakomite możliwości do przejażdżek oraz treningu w terenie. Ponadto w bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się uznana klinika dla koni.

Koń, jego zdrowie oraz dobre samopoczucie są zawsze w centrum naszej uwagi. Miła i harmonijna atmosfera tworzy idealne warunki do profesjonalnej współpracy między człowiekiem a koniem. Osobiste zaangażowanie oraz doświadczony team są kluczowymi czynnikami naszego sukcesu.

Koncentrujemy się na małej, ale ekskluzywnej hodowli, szkoleniu oraz sprzedaży pierwszorzędnych koni. Przemyślane kojarzenia naszych klaczy z obiecującymi i odnoszącymi sukcesy ogierami, chów zgodny z rytmem i warunkami życia oraz odpowiednie do wieku szkolenie są podstawą naszej hodowli. Oferujemy nie tylko wyhodowane przez nas, ale również starannie dobrane konie na sprzedaż. Przed sprzedażą wszystkie konie są badane klinicznie oraz na życzenie również rentgenologicznie. Solidne doradztwo, kompleksowa opieka oraz obsługa posprzedażna są dla nas szczególnie ważne. Ponadto Stajnia Wygoda współpracuje z licznymi stadninami światowej sławy.

W naszym wigwamie mogą Państwo urządzić małe uroczystości, takie jak urodziny, imprezy rodzinne oraz eventy integracyjne. Chętnie zorganizujemy dla Państwa imponującą przejażdżkę bryczką i sańmi lub przywieziemy Was elegancką bryczką z przepięknymi końmi zaprzęgowymi na ślub.

Cieszymy się na Państwa wizytę!