Symphonie S

Symphonie S

Pedigree Sandro Song - Landprinz I - Azarro
Rasa Deutsches Sportpferd
Płeć Klacz
Rocznik 2012
Maść Gniada
Wzrost ca. 164 cm 

Sandro Song Sandro Sacramento Song xx
Duerte
Antenne II Gepard
Antenne
Pr.St. Luna Llena Landprinz I Landgraf I
Simona
Antonia Azarro
Sarina

 Symphonie S
 Symphonie S
 Symphonie S
 Symphonie S
 Symphonie S
 Symphonie S
 Symphonie S
 Symphonie S

Video

Video

Z wdziękiem i szlachetnością prezentuje się 5-letnia gniada klacz Symphonie S. Nowoczesny typ, wysoka inteligencja, elastyczna mechanika ruchu oraz wybitne zdolności skokowe - wszystko to czyni z niej konia sportowego z wielką przyszłością. Już na pokazie źrebiąt Związku Hodowców Koni Brandenburg-Anhalt została premiowana i otrzymała za typ 9,0 oraz za ruch 8,0.

Symphonie S została zajeżdżona w wieku 4 lat i jest obecnie w treningu skokowym. Klacz jest grzeczna w codziennej obsłudze, w terenie sama oraz z innymi końmi.

Z ogierem Sandro Song Symphonie S ma za ojca jednego z najważniejszych ogierów niemieckiej hodowli. Z wyjątkową charyzmą, spektakularnym ruchem i wybitnymi zdolnościami skokowymi został w 1990 niekwestionowanym zwycięzcą oldenburskiego körungu, jak również w 1992 zwycięzcą Głównej Premii Oldenburskiej. Sandro Song ukończył swoją próbę dzielności ogierów z indeksem ujeżdżeniowym 133,11 pkt oraz indeksem skokowym 124,55 pkt oraz był uzdolniony ujeżdżeniowo i skokowo. Ujeżdżenowy został wyszkolony do Grand Prix. Niezliczeni uznani synowie ogiera Sandro Song jak np. Sarafino,Sandro Song Junior, Sandro Love, Savino, Sandro Star, Herr Schröder, Souverän, Securus oraz Shamrock odnoszą sukcesy hodowlane jak i  sportowe w ujeżdżeniu u skokach. Przede wszystkim jednak jego wysoko ceniony syn Sandro Hit (Bundeschampion i Mistrz Świata młodych koni ujeżdżeniowych) zadbał o nową linię ujeżdżeniową w skali Europy.

Matka Symphonie S, premiowana klacz Luna Llena jest córką odnoszącego sukcesy w skokach klasy S holsztyńskiego ogiera Landprinz I, który zwyciężył próbę dzielności ogierów w München-Riem. Babka Antonia odniosła sukcesy w skokach do klasy M, a jej półsiostra Laura do klasy S*. Oldenburski Azarro zajął 8. miejsce pod Holgerem Wulschnerem na Mistrzostwach Niemiec 1995. Ponadto wygrał wiele zawodów klasy S a w 1996 odniósł sukces na CHIO Aachen. W późniejszych latach pod Iris Wulschner został wyszkolony w ujeżdżeniu.

Potomstwo klaczy Luna Llena z sukcesami startuje w ujeżdżeniu i skokach. Wyhodowany przez nas siwy wałach Cumbela (Chevalier S) (po Cancoon) odniósł sukcesy w skokach klasy S pod Dirkiem Klaprothem (GER) oraz Janną Sunnanväder (SWE) i w 2016 został sprzedany do USA. Carmen S (po Cancoon) zbiera obecnie pierwsze doświadczenie w skokach pod Sławomirem Andruchów (POL). Godny uwagi jest również gniady Soleil (po Samba Ole), który odnosi sukcesy w ujeżdżeniu klasy L i M.

Kliniczny TÜV z 15.11.2016 oraz cyfrowe zdjęcia RTG z 29.06.2016 są dostępne.