Gasparo S

Gasparo S

Pedigree Grey Flanell - Sandro Song Junior - Retusz
Rasa Deutsches Sportpferd
Płeć Ogier
Rocznik 2015
Maść Ciemnogniada
   

 Gasparo S
 Gasparo S
 Gasparo S
 Gasparo S
 Gasparo S
 Gasparo S

 

Grey Flanell El.H. Gribaldi Kostolany
El.St. Gondola II
Onoeska Clavecimbel
Janoeska
Condina Sandro Song Junior Sandro Song
Blandine
Ciżma Retusz
Ciżemka

Gasparo S to przepiękny ciemnogniady ogierek z dużym wdziękiem i szlachetnością. Fascynuje on elegancją oraz swoim nowoczesnym typem, za który otrzymał notę 8,5.

Z ogierem Grey Flanell ma za ojca zwycięzcę Głównej Premii Oldenburskiej oraz jednego z najczęściej używanych reproduktorów Niemiec. Już podczas oldenburskiego körungu należał on do najbardziej rzucających się w oczy ogierów. W 2014 zwyciężył w konkursach ujeżdżeniowych klasy A oraz został najlepszym czteroletnim ogierem podczas Pavo Cup w Holandii. Grey Flanell zakwalifikował się również do Bundeschampionatu i w 2015 odniósł sukcesy w konkursach ujeżdżeniowych klasy L. Dał również liczne źrebaki aukcyjne w wielu związkach hodowlanych. W Vechcie jego elitarne źrebięta były wysoko cenione - drugi najdroższy źrebak, Great Bishop (Grey Flanell - De Niro - Plaisir d’Amour) został sprzedany za 65.000 Euro do Danii oraz trzeci najdroższy źrebak, Grandelion (Grey Flanell - De Niro - Figaro) za 60.000 Euro do USA. Podczas 31. Aukcji A.O.S. w Ankum, Greyhall (Grey Flanell - Donnerhall - Argentan) został wylicytowany za 70.000 Euro.

Gribaldi był elitarnym ogierem, trakeńskim ogierem roku 2008 i pod Edwardem Galem zrobił międzynarodową karierę jako koń ujeżdżeniowy w Grand Prix. W rankingu WBFSH 2014 był najlepszym reproduktorem ujeżdżeniowym. Jego potomstwo, m.in. elitarny ogier Hofart, Distelzar, Painted Black, Sisther de Jeu oraz Totilas odnosi sukcesy w międzynarodowych konkursach ujeżdżeniowych.

Matka Condina jest nowoczesną i przepiękną klaczą ujeżdżeniową z wielką charyzmą, elastycznymi chodami pokreślonymi imponującą dynamiką. Jej ojciec, oldenburski Sandro Song Junior, do złudzenia podobny do swojego ojca Sandro Song (zwycięzca Głównej Premii Oldenburskiej), łączy w sobie wszystkie atrybuty konia sportowego: typ, chody podstawowe, nadzwyczajną jezdność i fascynujące zdolności skokowe. Sandro Song Junior został premiowanym ogierem głównego körungu w Kreuth 2003, z sukcesem ukończył 70 dniowy test w Adelheidsdorf oraz został wyszkolony w ujeżdżeniu i skokach do klasy S. Sandro Song ze swoim cenionym synem Sandro Hit (Bundeschampion i Mistrz Świata młodych koni ujeżdżeniowych) zadbał o nową linię ujeżdżeniową w skali Europy. Z Quintero S II (po Quaterback) Condina dała zwycięzcę rezerwowego (9,0 za ruch) na pokazie źrebiąt Związku Hodowców Koni Brandenburg-Anhalt.

Za typ, budowę oraz ruch Gasparo S został wyróżniony premią źrebięcą.

Cyfrowe zdjęcia RTG z 24.04.2017 są dostępne.


Kategorie cenowe

A do 2.500 €
B 2.500 € do 5.000 €
C 5.000 € do 10.000 €
D 10.000 € do 15.000 €
E 15.000 € do 25.000 €
F od 25.000 €


Facebook